V úterý (20.3.2018) se odehraje florbalová bitva mezi FbŠ Bohemians a ACEMA Sparta Praha. Bude se jednat o 5. zápas čtvrtfinálové série play-off Tipsport Superligy.

Série pražských rivalů je velice vyrovnaná. Vše o tom vypovídá také stav série po prvních dvou utkáních – 1:1, a to se navíc první zápas rozhodoval až v prodloužení! Utkání je natolik zajímavé, že jej také bude vysílat Česká televize přímým přenosem.

Pokud hledáte program na úterní večer, neváhejte zavítat na čtvrtfinále české nejvyšší florbalové ligy. Nebudete litovat. V Aréně Sparta se skvělá atmosféra vytváří takřka sama a o skvělé sportovní výkony tu také nebude nouze.

Navíc můžeme připočítat otevřený občerstvovací stánek, přítomnost fanshopu FbŠ Bohemians, a malé překvapení od našeho sponzora – piva Holba.

Pro nestranného diváka bude k vidění rychlý florbal, plný maximálního nasazení a tvrdých soubojů. A o góly rozhodně také nebude nouze! Vždyť jen naše elitní duo Šárka – Šimek zaznamenalo v základní hrací části 109 kanadských bodů!

Přijďte strávit úterní večer s florbalem.

5. zápas čtvrtfinále play-off Tipsport Superligy

FbŠ Bohemians vs. ACEMA Sparta Praha

Úterý 20.3.2018, Aréna Sparta – Podvinný Mlýn, od 20:00

Konání akce

od do  
20.03.2018 (Úterý) 20.03.2018 (Úterý)