Vyzýváme všechny fanoušky tradiční jazzové hudby k účasti na oblíbeném „Československém jazzovém festivalu“, konaném již více než třicet let v moravském městě Přerově. Autentický zážitek z několika koncertů ještě zvyšuje místo konání akce, kterým je prostor Městského domu Přerov v Kratochvílově ulici. Na stejném místě můžete s dostatečným předstihem i zakoupit vstupenky na tuto výjimečnou akci.

Na co se můžete těšit

Divákům a posluchačům se v rámci festivalu představují kapely špičkových sólistů, renomovaní jazzmani, zkušení saxofonisté či nadaní pianisté. Obvyklým oživením festivalového dění jsou i ukázky z romské hudby či návštěva zahraničních interpretů. Kromě série několika koncertů konajících se během tří dnů se můžete těšit i na závěrečnou afterparty, jejíž hudební doprovod obstarává některý z čestných hostů festivalu.

Z populárních interpretů, kteří v minulých ročnících na festivalu vystoupili jmenujme alespoň Big Band Felixe Slováčka, věhlasného bubeníka Al Fostera či švédského kytaristu světového renomé Ulfa Wakeniuse. Pokud patříte mezi fanoušky jazzové hudby, jistě už se nemůžete dočkat odhalení interpretů, kteří se dalšího ročníku tohoto výborného podniku zúčastní.

Československý jazzový festival  2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
25.10.2018 (Čtvrtek) 25.10.2018 (Čtvrtek)
26.10.2018 (Pátek) 26.10.2018 (Pátek)
27.10.2018 (Sobota) 27.10.2018 (Sobota)