Představujeme 4. ročník Mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy – DemoGreen, který se uskuteční v areálu sportovního letiště Vyškov ve středu a čtvrtek 24. - 25. 5. 2017.

Výstava poskytne návštěvníkům komplexní pohled na veškeré činnosti související s péčí o zeleň a dřeviny a celoroční údržbou veřejných ploch a úzkých komunikací. Primárním záměrem výstavy je prezentovat stroje a technologie pro realizaci těchto činností, a to s důrazem na praktické ukázky strojů v přímém nasazení.

V rámci daného zaměření výstavy budou rovněž prezentovány společnosti dodávající např. profesionální ruční nářadí, profesionální pracovní oblečení a jiné související s tematikou výstavy.

Doprovodný program

Po oba dva dny výstavy poběží bohatý doprovodný program, ať už ve formě speciálních předváděcích center, odborných seminářů, přednášek nebo praktických workshopů. Můžete se např. těšit na centra nakladačů a velkých štěpkovačů, předváděcí plochu Svazu zakládání a údržby zeleně, centrum rizikového kácení nebo seminář na téma Fotbalové trávníky. Pro pobavení návštěvníků máme připravenou soutěž v hodu oboustrannou sekerou Hultafors nebo terénní jízdu s John Deere Gator. Na výstavě se také budete moci setkat s Martinem Komárkem, několikanásobným medailistou z mistrovství světa ve Stihl Timbersports, který zde předvede své umění ve formě dřevosochání motorovou pilou.

Speciální stroje a novinky

Kromě standardní ucelené prezentace širokého portfolia profesionální techniky Vám na výstavě budou i v rámci 4. ročníku předvedeny speciální stroje, které nejsou běžně k vidění. Opět se budeme snažit Vám představit zajímavé novinky a atypické stroje přímo v pracovním nasazení.

Místo konání výstavy

Sportovní letiště Vyškov se nachází vedle hlavního komunikačního tahu Brno – Olomouc s napojením na dálniční síť směr Praha, Bratislava a Zlín. Vstup na výstavu je bezplatný.

Veškeré informace naleznete na www.demogreen.cz

Konání akce

od do  
24.05.2017 (Středa) 25.05.2017 (Čtvrtek) 9:00