Nenechte si ujít Den Země v Zoo Liberec.

V sobotu 22. dubna zahájí liberecká zoo svou 98. sezónu.

Zahájení sezóny v nejstarší zoo v Čechách je opět spojeno s oslavou mezinárodního Dne Země.  Ten byl založen především jako ekologicky zaměřený svátek, během kterého se organizace po celém světě snaží upozornit na dopady ničení životního prostředí a na krásu přírody kolem nás.

Na návštěvníky ZOO Liberec čeká kromě našich jarních mláďat i bohatý doprovodný program, který bude začínat v 10. 00 a potrvá až do 14. 00. V celém areálu zoo bude připraveno mnoho interaktivních, zábavných a vzdělávacích stanovišť, kde si návštěvníci budou moci vyrobit svůj vlastní hmyzí příbytek a ptačí budku či si vyzkoušet, jaké je to být včelařem.

Pro nejmenší proběhne od 13. 00 v Bistru Gibon pohádkový program s názvem „Cirkus plný pohádek.“

V budově ZOOExpo budeme v 11. 00 a ve 14. 00 promítat poutavý dokument s názvem „Je s námi konec?“, jehož hlavním hrdinou je známý herec a posel míru při OSN, Leonardo Di Caprio.

Součástí doprovodného programu je i oblíbené komentované krmení slonů a lachtanů.

Do oslav mezinárodního Dne Země se v současnosti zapojuje více než miliarda lidí po celém světě. Stal se tak největším světským svátkem, který slaví lidé společně na celé planetě bez ohledu na původ, víru či národnost. Přijďte ho oslavit společně s námi!

Všichni jste srdečně zváni! Přijďte, těšíme se na vás!

 

 

 

 


 

Konání akce

od do  
22.04.2017 (Sobota) 22.04.2017 (Sobota) 10:00