Přijďte podpořit českou kreativitu, něco si vyrobit, krásného koupit, výtečně se najíst a skvěle se pobavit s celou rodinou na první roztocký hand-made market v prostorách roztockého zámečku!


1. ročník designového hand-made marketu na zámku v Roztokách u Prahy.

DESIGN LOCK je místem setkání kreativních lidí s chutí tvořit, ale i těch jenž originalitu vyhledávají a dokáží ji také ocenit. Návštěvníkům nabídne rozsáhlou škálu výrobků (hračky, módu pro malé i velké, knížky, bytové doplňky, šperky, kabelky, pamlsky a v neposlední řadě i přírodní kosmetiku pro děti i dospělé), ale vždy s důrazem na kvalitu.

Roztocký zámek a jeho okolí je jen několik minut cesty z Prahy a jako oblíbený cíl nedělních výletů je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které zde budou moci v přátelské atmosféře strávit celý den.

Vedle stánků vybraných výrobců na ně bude čekat originální doprovodný program (loutkové divadélko, lekce jógy, DJ), řada workshopů (aranžérský kurz, výroba netoxické kosmetiky, náramků z minerálních kamenů, loutek a pod. ) a stejně tak i zajímavé a pestré občerstvení.

Konání akce

od do  
23.09.2018 (Neděle) 23.09.2018 (Neděle) 10:00