DREADZONE / UK
Support: MikkiM & MC Turner
12. 10. 2017, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz

DREADZONE PŘIVEZOU VE ČTVRTEK DO LUCERNY NOVÉ ALBUM

Britská skupina Dreadzone představí ve čtvrtek 12. října v pražském Lucerna Music Baru nové album Dread Times. Před a po koncertu Dreadzone bude hrát MikkiM & MC Turner. Vstupenky za předprodejní cenu 450 Kč (+ poplatky) pořídíte na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 550 Kč.

Dread Times je už osmé studiové album kapely a čtvrtý release na vlastním labelu Dubwiser. Jejich old skool dread sound se na nové desce vrací k dub a reggae kořenům, ale zároveň využívá moderní elektronické beaty. Conscious texty, sociální nerovnost a záležitosti srdce a mysli se na nové desce pojí s dubem 21. století. Album Dread Times je eklektickou jízdou, která čerpá z bohaté třiadvacetileté historie, ale zároveň se dívá dopředu. Kromě dlouholetých členů kapely (Greg Dread, Leo Williams, Chris Compton, Earl 16, MC Spee) se na albu představuje také mladá krev - nejnovější člen crew Bazil a Gregův syn Marlon.

Průkopníci electro-dubu vznikli v roce 1993. K zakládajícím členům bubeníkovi Greg Robertsovi (ex Big Audio Dynamite) a Timovi Branovi se brzo přidali basista Leo Williams a klávesista Dan Donovan (ex Big Audio Dynamite). Oblíbená kapela evropských festivalů v roce 1994 otevírala Pyramid Stage na legendárním britském festivalu Glastonbury. Jejich unikátní směs electra, dubu a reggae se stala brzy velmi populární mezi fanoušky nejen na Britských ostrovech, ale i po celé Evropě.

Před a po koncertu Dreadzone se na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru představí producent, muzikant a DJ MikkiM společně s hostem MC Turnerem. MikkiM je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. V červnu 2017 mu vyšlo čtvrté studiové album 21st Century Rude Boy nabité svižnými beaty a mnoha zvučnými jmény.

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/122979458195106/
Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/dreadzone-uk-3/

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=gPhCkaWRNro
https://www.youtube.com/watch?v=ASgXgJGwoSg
https://www.youtube.com/watch?v=6lD_VIbgEZY


www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
12.10.2017 (Čtvrtek) 12.10.2017 (Čtvrtek) 20:00