Farmářské trhy na náměstí Jiřího z Poděbrad zahajují svůj provoz.

Dvaadvacet stánků bude na náměstí Jiřího z Poděbrad nabízet svůj sortiment ve stejných dnech a časech, jako tomu bylo minulý rok

středa, čtvrtek, pátek (8:00 – 18:00 hodin) a sobota (8:00 – 14:00).

Farmářské tržiště bude nově spravovat městská část Praha 3 prostřednictvím Správy zbytkového majetku MČ Praha 3, a. s.

„Drtivá většina prodejců, na jejichž sortiment jsou návštěvníci zvyklí, zůstala na svém místě. Věřím, že farmářské trhy budou pokračovat ve své tradici a zákazníci budou spokojeni s jejich nabídkou,“ uvedl zástupce starostky Alexander Bellu.

Návštěvníci budou moci vybírat ze zimního sortimentu farmářských produktů. Na stáncích budou k dostání mléčné výrobky - mléko, jogurty, tvaroh, máslo i sýry. Nebude chybět ani čerstvé maso z českých farem - vyzrálé hovězí, vepřové, skopové, kuřata i drůbež z malých chovů s výběhem - ani vajíčka či uzeniny a delikatesy od malých uzenářů. Zákazníci si mají možnost nakoupit pečivo z bílé i celozrnné mouky, tradičně pečené chleby s kváskem nebo žitné chleby.

Během víkendu 25. a 26. února bude tržiště otevřené kvůli Žižkovskému masopustu. V sobotu 25. února zde budou k dostání zabijačkové pochoutky, ale i klasické občerstvení, které bude k dispozici jak v neděli 26. února, tak v úterý 28. února před masopustním průvodem.

 

Těšíme se na vás!

 

Konání akce

od do  
14.2.2017 (Úterý) 31.12.2017 (Neděle)