Tanec patří mezi nejpřirozenější způsoby lidského pohybu a zároveň unikátní možnost jak milované osobě vyjádřit své city, lásku a přitažlivost. To všechno inspirovalo organizátory festivalu Dance of Love k uspořádání této unikátní akci, oslavující lásku k pohybu a tanci.

Oslava lásky k tanci

Přijdete-li se podívat během jednoho ze tří dnů festivalu na předváděná vystoupení, můžete se těšit na ty nejlepší tanečníky z oblasti orientálního tance, flirt dance, street dance, capoeira, zumba, lady latin dance, flamengo, tribal, jazz dance samba, step, salsa či lady sexy dance. Kromě bohatého tanečního programu je připraveno i několik doplňkových besed a seminářů, které uvádějí tanec a taneční umění do obecného kontextu.

Akce samotná bývá často spojována s oslavou dne zamilovaných (sv. Valentýnem) a každoročně ji navštíví několik stovek diváků. Mezi vystupujícími se objeví taneční soubory i jednotlivci z celé republiky a dokonce i několik zahraničních hostů. Taneční lekce lásky na Vás čekají ve Velkém sále Městské knihovny v Praze na Mariánském náměstí. Tradičním vyvrcholením festivalu je velká sobotní taneční show.

Dance of Love - rok 2017

Devátý ročník Dance of Love se uskuteční v Praze 17.–19. 2. 2017

Nechte se znovu zlákat valentýnskou oslavou tance a lásky. Dance of Love již tradičně nabídne pestrou paletu tanečních stylů a pohybových aktivit: orientální tanec, flirt dance, pole dance, aerial hoop, brazilskou sambu, salsu, flamenco, contemporary dance, twerk, street dance, jógu, fit dance a mnoho dalších. Na své si přijdou nejen pokročilé tanečnice a tanečníci, kteří hledají nové výzvy a inspiraci, ale i začátečnice a začátečníci, kteří by si rádi vybrali právě „to“ své. Dance of Love dává svou rozmanitou nabídkou možnost si vše během seminářů na vlastní kůži vyzkoušet nebo se jako divák Galashow pokochat uměním profesionálů.

NOVINKOU letošního Dance of Love je první ročník Soutěže skupin v Ladies show dance, kterou bude akce zahájena. Následovat bude velkolepá páteční Galashow, v sobotu a v neděli pak bude pokračovat semináři různých stylů.

Podrobný bohatý program

 

Těšíme se na vás!

 

 

Konání akce

od do  
17.2.2017 (Pátek) 19.2.2017 (Neděle)