Vážení přátelé, dovolte nám, abychom vám představili Festival ProTibet 2018.

Letošní ročník nabídne mnoho zajímavých akcí, budete mít možnost opět vidět celou řadu inspirativních filmů, poslechnout si zajímavé přednášky o podpoře tibetských dětí a zúčastnit se mnoha workshopů.

Výtěžek z letošního Festivalu poputuje na podporu tibetských dětí,konkrétně na vzdělání tibetských dětí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v Mussoorie v severní Indii.

V této vesničce našly útočiště děti, které utekly z Tibetu za vzděláním.Žije v ní přes 2 500 Tibeťanů ve věku od 7 do 19 let. Pravidelně chodí do školy, kde studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Společně jim pomáháme v jejich cestě za vzděláním.

Kontakt: Bc. Tomáš Přichystal, email: tomas@protibet.cz, tel. 604 314 775

Podívejte se na filmové novinky, které vás na letošním ročníku čekají. Na tyto 3 filmy – Oči pro Tibet, Nechat strach za sebou a Tání v Tibetu – se můžete vypravit do kina, čajovny nebo muzea ve Vašem městě. Pokud Festival ve Vašem městě není a Vy víte o místě, kde by se mohly konat filmové projekce, výstava nebo beseda, prosím dejte nám vědět své tipy na tomas@protibet.cz. Děkujeme.

Festival Pro Tibet v Hodoníně

 

Těšíme se na vás! 

Konání akce

od do  
21.03.2018 (Středa) 21.03.2018 (Středa)