Kdo si v dětství nečmáral spolu s kamarády mapky pokladů a neprohlížel knížky o pirátském zlatě, tajných zakopaných pokladech vladařů, jakoby ani nebyl dítětem. Snad každý z nás toužil být jako Indiana Jonese, nebo se alespoň zúčastnit soutěží jako byla "Stopa k Xapatanu" či "Pevnost Boyard".

Nyní máte jedinečnou příležitost si svůj dětský sen splnit a najít svůj poklad!

 

Hra králů je víkendová akce pro týmy (dva a více soutěžících) začínající v pátek odpoledne a končící v neděli v podvečer. Hlavní cena je v hodnotě 200 000 Kč.

V dnešní uspěchané době plné elektroniky a lenošení na gauči máme pro všechny, kteří se vzhlédli v neotřelosti, akci, při níž se rozhodně nudit nebudou. 

Při stopování a honbě za pokladem Vás nebude doprovázet moderní tablet plný interaktivních aplikací, který bychom Vám rozdali na startu tak, jak je v poslední době zvykem. Rádi bychom docílili návratu do minulosti, do dětské minulosti, kdy jsme ke štěstí potřebovali jen skicák a pár tužek, pastelek a sichrhajcek. Zda použijete během hry svoji elektroniku je pouze a jen na Vás, nicméně doporučujeme se odevzdat maximálně atmosféře kolem a jako jediný zdroj informací využít svůj mozek (znalosti, dovednosti, vzpomínky...)

Přijdou si zde na své milovníci dobrodružství, záhad, skládaček, labyrintů, historie a tajemna. Na krátký čas se stanete, stejně jako univerzitní profesor Robert Langdon z knih Dana Browna, záhadologem a budete se snažit přijít na kloub tomu, kde je ukrytý poklad nedozírné hodnoty.

Během Vaší dobrodružné cesty si oprášíte své vědomosti, nebo se přiučíte a obohatíte novými informacemi. Budete moci využít svých strategických dovedností či objevit své schopnosti dosud skryté pod povrchem.

Hra králů není jen o tom zběsile projít všechny úseky a ukořistit poklad na konci, ale o tom si užít dění kolem sebe, naučit se taktizovat či naopak získat nové přátele, poznat krásná místa naší České země a vychutnat si možnost odtrhnout svoji mysl od skutečného života.

Čeká Vás kempování ve stylu středověkých rytířů - ve stanech a s masem na rožni, tématickou hudbou a rytířským turnajem, dále možnost na určitých stanovištích zakusit jednotlivé úkoly sloužící jako jeden z mnoha dílků kompletní skládačky "Hry králů" (lukostřelba, pečení chleba, jízda na koni s úkolem, atd...).
Navíc v určitých úsecích všechny čekají fotografové dokumentující celou třídenní akci a v případě zájmu máte možnost si na konci "Hry králů" objednat CD s fotkami i s doplňkovým videem.

 

Hra Králů je víkendová akce pouze pro týmy (2 - 4 osoby), která se bude konat 
24. 8. - 26. 8. 2018, ve 14:00.

Již nyní je dáno, že start bude na území Jižních Čech. Ovšem přesné místo startu  bude zašifrováno v E-mailu, který každý účastník akce dostane týden před zahájením, tedy 17. 8. 2018. Tato šifra bude zároveň i prvním úkolem účastníků.
V E-mailu bude pouze uvedené okolí a záchytné body, a pokud by se někomu nepodařilo šifru rozluštit, po zahájení akce přijde všem zúčastněným SMS s přesným místem, odkud se vyráží. Tím pádem nebude nikdo vyřazen na začátku, ovšem vznikne tím daným účastníkům časová prodleva při startu.

 

Startovne pro tým 1000 Kč

Konání akce

od do  
24.08.2018 (Pátek) 24.08.2018 (Pátek)
25.08.2018 (Sobota) 25.08.2018 (Sobota)
26.08.2018 (Neděle) 26.08.2018 (Neděle)