Návštěva zlínské zoo může být hezkým zpestřením prázdninového týdne. Naše zooprázdniny totiž nabídnou kreativní dílny a vědomostní soutěž o hezké ceny!

Po celý týden od 13. do 17. února vždy od 10.30 do 15.00 hod. můžete zavítat do vzdělávacího centra Tyrolský dům a popustit fantazii při tvorbě zvířátek pro radost i pro výzdobu domova.

V areálu zahrady bude navíc každý den probíhat soutěž nazvaná AFRIČANI NA SNĚHU. Na 5 stanovištích vás seznámíme se zvířaty, která sice pocházejí z Afriky, ale sníh jim nevadí. Každého z nich se bude týkat soutěžní otázka. Do letáčků, které získáte při vstupu do zoo, stačí zapsat správnou odpověď a vyplněný letáček odevzdat při odchodu v pokladně zoo do připraveného boxu. Malá odměna čeká na každého soutěžícího. Navíc 3 vylosovaní výherci získají speciální dárek ze zoo!

Zlínská zoo je i v zimě plná života a rozhodně stojí za návštěvu.

Až do konce února platí zvýhodněné vstupné,

které pro děti do 15 let činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč. Občerstvení a teplá jídla nabízí restaurace Tyrol a Limpopo, k dispozici je také Chocolatérie s nabídkou čokoládových specialit a kávy.

V únoru je ZOO Zlín otevřena od 8.30 do 16.00 hod.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
13.02.2017 (Pondělí) 17.02.2017 (Pátek) 10:30