Víno můžeme bez jakýchkoliv výhrad nazvat nápojem králů, o čemž svědčí jeho obliba trvající již více než dvě tisícovky let. I v Čechách a na Moravě se v průběhu kalendářního roku můžete přesvědčit i o jedinečnosti vína hned na několika specializovaných akcí. Mezi ty nejoblíbenější patří „Jarní vinařská stezka“, konající se v ráji všech pěstitelů vinné révy, městě Pavlově.

Co Vás na akci čeká

Během dvou březnových dní se účastníci této akce dozví mnohé z historie i současnosti pěstování a výroby vína, ochutnají desítky výjimečných vzorků, projdou se malebným městečkem s nezaměnitelnou atmosférou a stráví i několik desítek hodin zábavy a pestrého společenského programu. První část akce zavede milovníky vína do hotelu Pavlov, kde je pro ně nachystána páteční degustace místních vín.

Během soboty pak každý ze zúčastněných obdrží mapu s plánkem a dle vlastního tempa se prochází po jednotlivých zastávkách po Pavlově, kde ochutnává vybrané vinné vzorky a seznamuje se specifiky jednotlivých sklípků a jejich majitelů. Součástí akce je i anketní soutěž o šampióna Jarní vinařské stezky, večerní raut s hudebním doprovodem či hra seznamující soutěžící se zajímavostmi Chráněné krajinné oblasti Pálava. Vzhledem k omezenému počtu účastníků vyzýváme každého ze zájemců o urychlenou registraci na tuto báječnou gastronomickou akci!

Jarní vinařská stezka 2018

Podrobné informace

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
23.03.2018 (Pátek) 23.03.2018 (Pátek)
24.03.2018 (Sobota) 24.03.2018 (Sobota)
25.03.2018 (Neděle) 25.03.2018 (Neděle)