V okouzlujícím prostředí zámečku VětrušeÚstí nad Labem se již pravidelně koná dvoudenní esoterický festival „Jiný pohled na život“, který účastníky seznamuje s neotřelými pohledy na rozměry našich duchovních životů.

Esoterický festival

V rámci festivalu se můžete těšit na prezentaci různých způsobů a technik vedoucích k nalezení duševního klidu a harmonie. Poradenská zóna pak za pomoci chiromantie, numerologie, Feng-Shui, astrologie a výkladu karet nabízí ojedinělé možnosti konzultací a nápověd pro děje, které na nás čekají. V rámci prodejní sekce se můžete těšit na rozličné talismany, minerály, mandaly, přírodní kosmetiku, doplňky zdravé výživy či jiné pomůcky.

V mysteriózním spojení s neviditelným světem si můžete vyzkoušet meditaci, výklad za pomoci intuitivního písma či automatické kresby. Festival „Jiný pohled na život“ zkrátka nabízí jeho účastníkům setkat se s nejlepšími osobnostmi tohoto oboru z Čech i zahraničí a posunout tím hranice svého poznání zase o kousek dál. Příjemný dvojen osvěží i nádherný výhled při cestě lanovkou od nákupního centra „Forum“. Kromě únorového termínu se jej můžete zúčastnit i v červnu a v druhé polovině srpna.

 

 

Konání akce

od do  
24.08.2013 (Sobota) 25.08.2013 (Neděle)