Praha přivítá deep housového mága Kidnap Kida

Britský deep housový producent Kidnap Kid se už ve svých 25 letech dočkal celosvětového uznání. Za sebou má tour s Disclosure, Clean Bandit nebo Rudimental a pozornost si postupně získává i jeho vlastní label Birds That Fly. Pražská ROXY zažije už 17. 2. jeden z jeho opěvovaných melodických a emotivních setů.

Předprodeje jsou spuštěny od 20. ledna 12:00 exkluzivně přes aplikaci MY ROXY (10% sleva), 24 hodin poté v klasických předprodejích. MY ROXY > https://goo.gl/6X2WQ7

Matt Relton neboli Kidnap Kid se věnuje hudbě od svých 14 let. Tenkrát ho zajímal drum`n`bass a na kole jezdil hrát po všech možných parties. House music ho více oslovila před šesti lety a že to byl krok správným směrem potvrdil hned vzápětí. Ještě jako student univerzity vydal v roce 2012 song Vehl, který se stal na iTunes “Best Electronic Song” toho roku. Díky tomu dal o sobě vědět široké veřejnosti, upsal se slavnému anglickému labelu Black Butter (Gorgon City, andhim, Sub Focus, Bodhi,...) a také se vydal na tour s Clean Bandit, Rudimental nebo Disclosure, se kterými se ukázal v roce 2014 i v Praze.

V současné době se Kidnap Kid řadí mezi nejúspěšnější britské hudebníky a se svými 25 lety i mezi nejmladší, kteří dosáhli celosvětového uznání. Minulý rok založil dokonce svůj vlastní label Birds That Fly a pod ním následoval i první release Moments. Svou tvorbou a sety umí přenést na taneční parket jedinečný a procítěný element a právě to se dá připisovat jeho oblibě. Důkazem mohou být i skladby jako Brokenhearted, Freedom nebo třeba i Deep House Amsterdam mixtape. Ochutnávku současného deep housu přiveze Kidnap Kid už 17. dubna do pražské ROXY.

-EN-
Matt Relton aka Kidnap Kid is producer who remains one of the UK's most successful
exports. At a young age he has developed a name synonymous with consistent quality and outstanding musical ability. In 2016, Kidnap Kid launched 'Birds That Fly', a record label and nesting ground for his and others' musical output. The Brokenhearted EP sees Kidnap Kid perfectly encapsulating his eclectic production styles with his "reaction to the immense sadness in the world" at the moment on the title track and a more positive and optimistic view on the future through 'Mist'. Few musicians manage to deliver a true dancefloor sensability with an emotive and musical element in their tracks as well as Kidnap Kid. One of his emotional sets could Prague feel 17. 2. at ROXY.

ROXY, 17.2. , open 23:00
KIDNAP KID (UK)

Předprodej :

190 czk + popl., přes MY ROXY se slevou 10% prvních 24hodin

NoD: 200 czk
Goout: https://goout.net/cs/listky/kidnap-kid/nux/
Tpro: www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2050407-kidnap-kid.html
FB Událost: https://www.facebook.com/events/1843315042599753/

Video:
Kidnap Kid - Survive: https://www.youtube.com/watch?v=1ljgTeyXLJU
Kidnap Kid - Moments: https://www.youtube.com/watch?v=60wfyuwb_sk
Audio:
Kidnap Kid Deep House Amsterdam mixtape: https://soundcloud.com/deep-house-amsterdam/kidnap-kid-deep-house-amsterdam-mixtape-161

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
17.02.2017 (Pátek) 17.02.2017 (Pátek)