Zveme všechny návštěvníky malebného moravského městečka Hodonína k pravidelné kulturně-společenské akci "Lázeňský fašank", která ve vybraný únorový den rozjasní zdejší lázně i jejich okolí. Těšit se můžete na folklorní fašankovou obchůzkou masek, které se účastní malé i velké maškary, připomínající rozmanitost blížících se jarních měsíců.

Na co se můžete těšit

Dobrou zábavu a bujaré veselí ještě podpoří krojovaní muzikanti z cimbálové kapely či nepočítaně zabijačkových specialit a dalších gastronomických pochoutek. Mrazivým dnem zavoní čerstvé jitrničky, jelítka, ovárek či prejt, ale také boží milosti, fašankové koblížky či svařené víno. Odpolední průvod vrcholí ve večerních hodinách v areálu kongresového sálu lázeňského domu, kde místní obyvatelé i návštěvníci sledují symbolické pochovávání basy za doprovodu dechové hudby a následný zábavný program si již užijí na vlastní kůži.

Organizátoři zajišťují každým rokem dostatek jídla a pití, o kvalitní muzice a zábavných soutěžích ani nemluvě. Zbývá již jen doplnit informaci, že vstup na tuto stále populárnější lidovou akci mají zdarma malí i velcí návštěvníci!

Lázeňský fašank 2018

Plakát

 

Těšíme se na vás!

 

 

Konání akce

od do  
03.02.2018 (Sobota) 03.02.2018 (Sobota) 14:00