Všichni malí i velcí bruslaři se mohou těšit na unikátní kluziště s pravým ledem přímo uprostřed obchodního centra – v teple, pod střechou a zdarma. Letos ve znamení filmových příběhů.

Provozní doba plochy:

denně od 9 do 21 hodin (s přestávkami: 12 - 13, 16 - 17).

Možnost zapůjčení bruslí za poplatek

20 Kč a vratnou zálohou 1000 Kč a každou středu od 13 do 15 hodin školička dovedností pro pokročilé bruslaře.

V sobotu 21. ledna od 14 hodin proběhne Slavnostní otevření ledové plochy. Moderuje Eva Perkausová, dále se účastní herečka Jana Stryková, modelky Aneta Vignerová a Lucie Bednářová. Kluziště oživí soutěže inspirované filmem Divoké vlny 2, jako například Kutálení kokosem nebo Slalom mezi vlnami. Děti dostanou zdarma popcorn.

V rámci ledové plochy jsou také připraveny tři sobotní bohaté programy plné soutěží:

    28. ledna moderuje Iva Bendová. Akce pro děti se soutěžemi o ceny k premiéře DVD filmu Lovecká sezóna 4. pro děti bude připravena zdarma cukrová vata.
    18. února soutěže pro děti jako Staň se rockerem nebo Uteč vlkům k premiéře filmu pes Rocku moderuje Tomáš Fíla. Rozdávat se bude popcorn zdarma.
    4. března k premiéře DVD filmu Trollové jsou připraveny soutěže jako Vlasaté kuželky nebo Troll na lžíci. Těšit se můžete na moderátorku Innu Puhajkovou a cukrovou vatu zdarma.

Věrní bruslaři mohou sbírat body za každou návštěvu ledové plochy, získávat odměny a na závěr se zúčastnit slosování o hodnotné ceny:
1. cena - 20 000 Kč na nákupy v Europarku a Narozeninová párty Lollipop
2. cena - 15 000 Kč na nákupy v Europarku a Narozeninová párty Lollipop
3. cena - 5 000 Kč na nákupy v Europarku a Narozeninová párty Lollipop

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
20.1.2017 (Pátek) 5.3.2017 (Neděle)