Nenechte si ujít Letní turistickou a cyklo dovolenou (Vysočina, Tři Studně).

Chcete zažít dovolenou v idylickém a malebném kraji Vysočiny? Chcete poznat kraj hlubokých lesů i luk, krásných údolí, kopců a rybníků? Jste milovníci cyklo i pěší turistiky? Dáváte přednost strávit kus prázdnin aktivně a pestře, spolu s vaší rodinou? Připravili jsme pro vás na každý den několik hodin programu pro děti i pro dospělé, můžete se vykoupat v přilehlém rybníku Sykovec, nebo si vypůjčit šlapadla… K harmonické atmosféře jistě přispěje i velmi příjemné prostředí hotelu a zdraví prospěšná přírodní strava.

Termín: 5. – 12. 8. 2017

Místo: Tři Studně, hotel Horník

Program: v nabídce pro vás máme dva paralelní programy – pro předškolní a pro školní děti. Program je veden téměř v táborovém stylu. Děti zažijí různá dobrodružství, především v přírodě – hrou, zpěvem, tvořením, pohybem.

Časové rozložení programu: pobyt začíná v sobotu 5. srpna večeří v 18 h (ubytování možné od 15 h) a končí v neděli 12. srpna snídaní. Každý den bude v nabídce dopolední programový blok. Každý večer bude připravena pro malé děti pohádka, pro velké děti dokončení denního programu, sdílení, táborák, besedy a jiné. Velkými dětmi myslíme i dospělé, kteří si také chtějí hrát.

O animátorech: předškolní program i program pro školní děti a dospělé vedou vždy dva animátoři. Všichni mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi nejen na táborech, ale i z další mimoškolní činnosti.

Ubytování: hotel Horník nabízí komfortní ubytování ve dvou a vícelůžkových pokojích. Část z nich je vybavena sociálním zařízením a část pokojů má společné. Hotel disponuje prostornou jídelnou, kde se budeme stravovat. Dále je v letním čase otevřena i dalším turistům hotelová restaurace s barem a letní zahrádkou. Komu by nestačila okolní příroda, může využít další služby hotelu: minigolf, saunu, posilovnu. Okolo hotelu najdete nejednu atrakci pro děti: trampolínu, skluzavky a prolézačky, apod. Po 100 m od hotelu dojdete k rybníku Sykovec, kde se můžete ovlažovat za teplých letních dní. Pokud bude hodně horko, okolní les vám poskytne dostatečný stín.

Jak se dostanete k hotelu Horník: dojezd autem do Třech Studní je jednoduchý. Hotel Horník se nachází za obcí v lese. Podrobnou mapičku s dojezdem až k hotelu pošleme účastníkům 14 dní před začátkem akce. Do Třech Studní jede i autobus. Od autobusu k hotelu je možné pro účastníky zajistit transfer.

Strava: S láskou pro vás připravujeme harmonicky působící přírodní stravu sestavenou podle makrobiotických zásad, využíváme bio suroviny. Jsou podávána čtyři jídla denně: snídaně, oběd, dezert a večeře. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo specifická přání, sdělte nám je předem. Pokusíme se vám maximálně vyhovět. Rádi připravíme také příkrmy pro nejmenší účastníky pobytu, nebo stravu v bezlepkové podobě aj. Po celý den vám jsou k dispozici různé nápoje (čaje, voda, šťávy pro děti, obilná káva).

Pro koho je pobyt určen: pobyt je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, kteří si chtějí v klidu pochodit a zajezdit přírodou, pro turistické nadšence. Také singls jsou vítáni, mohou se s námi krásně zapojit do programu, i mít dost času pro sebe a své zájmy.

Proč se tohoto pobytu zúčastnit: poznám nový, zajímavý, krásně zelený kout Česka s pestrou možností výletů do přírody i do civilizace, dozvím se také o životě místních umělců i obyčejných lidí, zažiji těsné spojení s přírodou všemi smysly, vytvořím sám různá díla a leccos si vyzkouším, procvičím svou fyzičku, s úsměvem si mohu užívat aktivní dovolené s mými blízkými, poznám nové lidi s podobnou životní filozofií, mohu sdílet moje životní témata, o mé děti je po část dne postaráno a mohu se věnovat čistě sobě. Celkový dojem z odpočinkové dovolené podtrhne i harmonizující rostlinná strava a příjemné, přátelské prostředí.

Cena: 5 200 Kč dospělý účastník a 4 200 Kč dítě do 16 let v turistické části hotelu (se společným sociálním zařízením); 5 900 Kč dospělý účastník a 4 900 Kč dítě do 16 let v hotelové části (každý pokoj má své vlastní sociální zařízení); děti do 3 let bez nároku na lůžko platí pouze za stravu 150 Kč/ den, děti do 1 roku ZDARMA

V ceně je zahrnuto: 7 nocí ubytování, 7x plná penze včetně nápojů, organizace programu

V ceně není zahrnuto: pobytová taxa, hotelové služby navíc, Cestovní pojištění – doporučujeme sjednat v CK

Přijďte pobýt, těšíme se na vás :-).

 

 Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
05.08.2017 (Sobota) 05.08.2017 (Sobota)
06.08.2017 (Neděle) 06.08.2017 (Neděle)
07.08.2017 (Pondělí) 07.08.2017 (Pondělí)
08.08.2017 (Úterý) 08.08.2017 (Úterý)
09.08.2017 (Středa) 09.08.2017 (Středa)
10.08.2017 (Čtvrtek) 10.08.2017 (Čtvrtek)
11.08.2017 (Pátek) 11.08.2017 (Pátek)
12.08.2017 (Sobota) 12.08.2017 (Sobota)