Příznivci krásných operních melodií se můžou těšit na velkolepý koncert se stovkou účinkujících v neděli 24. 6. 2018 v jedinečném prostředí impozantní zámecké jízdárny ve Valticích. Už počtrnácté u nás vystoupí charismatický operní pěvec rakousko-italského původu Martino Hammerle – Bortolotti. Recitály tohoto umělce s velkým hlasem vždy přinášejí mimořádný hudební zážitek.  

Tentokrát pozvání přijala také Moravská filharmonie Olomouc a Jihlavský smíšený pěvecký sbor Melodie. Olomoucká filharmonie patří k předním a nejstarším symfonickým orchestrům v České republice. Doprovázela i takové operní hvězdy jako je např. José Carreras (jeden ze tří slavných tenorů), José Cura či Elina Garanča.  

Na programu jsou slavné operní árie a sbory (Giuseppe Verdi a další) a jako moravská premiéra grandiózní "Templářský pochod" z opery Templáři na Moravě.

V Turistickém informačním centru Valtice jsou v prodeji vstupenky za 280 Kč (v den koncertu 330 Kč). Tel.: 734 256 709. E-mail: tic@valtice.eu.

Více informací najdete na tomto odkazu:http://www.valtice.eu/martino-hammerle-bortolotti-moravska-filharmonie-olomouc-jihlavsky-smiseny-pevecky-sbor-melodie/a-3215

 

Konání akce

od do  
24.06.2018 (Neděle) 24.06.2018 (Neděle)