Období masopustu je tradičně spojeno s bujarým veselím, barevnými průvody masek a především pak vychutnáváním si sladkých i slaných pochoutek, kterých si před dobou půstu užije dosyta každý z nás.

V Praze se v této tobě konají „Masopustní hody“, které umožňují zájemcům návštěvu těch nejlepších restaurací nabízejících speciální menu za zvýhodněné ceny.

Jednoznačné zaměření těchto akcí a jednotlivých restauračních nabídek směřuje a cílí na návštěvníky prahnoucí po té nejlepší úpravě zabijačkových specialit, kterým se jídelní lístky v této době přímo hemží. Ochutnat tak můžete tu nejlepší úpravu domácích jitrnic, krkoviček, tlačenky, vepřových kolen, paštik či bůčků. Restaurace samozřejmě myslí i na milovníky sladkých pochoutek, pro které připravují v rámci festivalu lahodné vdolečky, lívance či masopustní koblížky.

Mezi tradičními účastníky tohoto poměrně nového festivalu jsou například Green House Restaurant, Jewel Café Bar, Renomé Restaurant, Sosta Restaurant Café či oblíbená restaurace U Modré kachničky II.

Každého milovníky dobrého jídla i zájemce o netradiční gastronomický zážitek na tento jedinečný gurmánský zážitek srdečně zveme!

Další masopustní akce v Praze najdete zde.

Masopustní hody 2018

Doporučení restaurace v Praze

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
13.01.2018 (Sobota) 28.02.2018 (Středa)