Na Dark SNOW  Monínec se bude jezdit mezi osvětlenými brankami

Večerní závod čeká na všechny, kteří se zúčastní páteční akce Dark SNOW Monínec. Jedná se o jediný domácí sjezd pro veřejnost, kdy se takto jede za umělého osvětlení. Letos navíc s novinkou v podobě osvětlených branek.

Na každé brance závodu bude LED svítilna. Účastník akce, což může být kdokoliv, komu je minimálně 16 let, tak nebude muset branky během závodu, jenž se koná na hlavní monínecké sjezdovce, hledat. Kromě toho se rovněž zdůrazní noční lyžařský prožitek z jízdy.

Závodit budou moci jak jednotlivci, tak tříčlenné týmy. Podmínkou pouze je, aby byla v každém týmu aspoň jedna žena.

Registrace

na Monínci proběhne v pátek 23. února mezi 16.00 až 17.00 hodin. Samotný závod začne ve 20.00 hodin. Soutěžit se bude dvoukolově. Do druhého finálového kola pak postoupí pouze čtyři nejlepší muži a čtyři nejlepší ženy. Během předchozích ročníků dosahovali nejrychlejší lyžaři průměrnou rychlost až okolo 80 kilometrů za hodinu.

Všichni účastníci letošního Dark SNOW Monínec získají zdarma automaticky jednodenní monínecký skipas. Vedle toho se bude bojovat o lyže Sporten a další hodnotné ceny.

Startovné

činí 550 korun při platbě převodem a 650 korun při platbě na místě. Další informace lze nalézt na http://dark.snow.cz a https://zima.moninec.cz/.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
23.02.2018 (Pátek) 23.02.2018 (Pátek)