Black & white Omega Olomoucký ples přiveze ty největší hvězdy

Svět není jenom černobílý, ale Omega Olomoucký ples 2018, který se koná už 16. února v NH Collection Olomouc Congress se ponese v duchu těchto barev - téma letošního ročníku této společenské události je totiž Black & white a máte se rozhodně na co těšit!

Tematický program rozhodně nebude jen černobílý, ale pěkně pestrý! “Čeká vás dechberoucí zážitek: jako hlavní zahraniční host se představí legendární boyband, který v 90. letech nechyběl v žádné prestižní hitparádě - East 17, nejznámějšími hity vás naladí několikanásobná slavice Lucie Bílá a na parketu to roztočíte i s Václavem Noidem Bártou. Celým večerem vás provede neoblíbenější moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng, vystoupí také kapely Kolorez a Kanci Paní Nadlesní, talentovaný hudebník Elly Jay, Desigual Quartet a další,” říká k hvězdami nabitému programu ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger.

Bude toho ale mnohem více, jak za dalšího spolupořadatele doplňuje ředitel Radia Haná David Foretník: “Během plesového večera si můžete vyzkoušet vstoupit do světa virtuální reality, zatančit si společně s Tanečním Studiem Tomáše Komendy nebo si vychutnat tematické delikatesy, např. z Black & white candy baru, který bude součástí zážitkového rautu.” Chybět samozřejmě nebudou oblíbené fotokoutky se speciálními rekvizitami či jedinečná afterparty s DJs Radia Haná a spousta další zábavy až do brzkých ranních hodin.

“Jsme moc rádi, že Vás Omega Olomoucký ples baví! Díky všem našim partnerům, podporovatelům a kamarádům Vám můžeme i letos nabídnout ty nejlepší české i zahraniční umělce, bohatý doprovodný program a nevšední gastronomii. Děláme to srdcem a věříme, že to bude znát,” dodává za NH Collection Olomouc Congress ředitel Tomáš Rousek.

Takže si zahrajte šachy, podívejte se na černobílou detektivku nebo si třeba poslechněte hit Black or White od Michaela Jacksona a nalaďte se tak na letošní Omega Olomoucký ples ve stylu Black & white…

Omega Olomoucký ples
16. 2. 2018 - NH Collection Olomouc Congress, Legionářská 21, Olomouc

https://www.olomouckyples.cz/

https://www.facebook.com/events/1382615728514151

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
16.02.2018 (Pátek) 16.02.2018 (Pátek)