„Do třetice všeho dobrého.“ V praktickou realizaci tohoto hesla doufají pořadatelé třetího ročníku holických pivních slavností, který proběhne v sobotu 19. srpna 2017 od 14 hodin v prostoru mezi kulturním domem a Základní uměleckou školou Karla Malicha. I tentokrát bude pro návštěvníky připravena pestrá nabídka zlatavého moku od asi desítky pivovarů, mezi nimiž se kromě oblíbených značek objeví také několik novinek.

Velkou popularitu si získaly rovněž individuální i týmové soutěže, které proto nebudou ve vylepšené formě chybět ani letos. Podaří se zkompletovat „zlatý hattrick“ dosud suverénnímu družstvu ACS, nebo vstoupí na kolbiště dostatečně silný protivník, který dokáže sparťany z první příčky sesadit? Dejte dohromady partu lidí, kteří vynikající nejen v pití piva, ale není jim cizí ani zručnost, síla, důvtip či mentální a fyzická kondice a pokuste se o to! Přihlášky posílejte na e-mailovou adresu: dechovyorchestr@gmail.com Startovné činí 300 Kč za tým.

Dobrou atmosféru pivního festivalu pak dotvoří kulturní program. Těšit se můžete na Dechový orchestr Kulturního domu města Holic, (nejen) jazzovou formaci JG Dix, kapely Rogers, Whatrock a … jedno malé překvapení. Přijďte se sami přesvědčit, co pro vás organizátoři nachystali.

Vstupné dobrovolné.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
19.08.2017 (Sobota) 19.08.2017 (Sobota) 14:00