Rádi bychom pozvali všechny ty kdo rádi sdílejí radost z každodenního života na oblíbený "Plzeňský Majáles", konající se pravidelně na konci dubna v západočeské metropoli. Všichni zúčastnění se mohou těšit na dvoudenní řádnou dávku skvělé muziky, tanečního veselí, zábavných soutěží či prostého studentského veselí.

Co zde zažijete

Majáles je vnímán jako oslava studentského života a nově přicházejícího jara. Sám o sobě by však nemohl existovat, a proto je k jeho pořádání třeba přičinění stovek dobrovolníků, kteří svou prací a vydanou energií vytvářejí pozitivní náladu a příjemnou a vstřícnou atmosféru. Několikatýdenní přípravy na Majáles tradičně vrcholí dvoudenním programem, v rámci nějž se můžete těšit na živá hudební vystoupení populárních českých kapel, tradiční volbu krále (či královny) Majálesu a v posledních letech nově obnovenou tradici majálesového průvodu.

Pravou lahůdkou je pak Majáles Open air festival, který posluchačům a návštěvníkům nabídne několik hudebních scén a bohatý doprovodný program pro celé rodiny. Kvalitu a atraktivitu každému z ročníků dodávají desítky vystupujících kapel, cyklus soutěží o titul Majálesového Borce, hry a soutěže pro děti i dospělé či unikátní majálesové svatby. Pokud si tedy budete chtít zavzpomínat na doby svého studentského mládí či zpříjemnit Vaše současné studium, nenechte si další ročník této hojně navštěvované akce uniknout!

Plzeňský Majáles 2018

Podrobný bohatý program

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
12.05.2018 (Sobota) 12.05.2018 (Sobota)