Východní Morava: Večer bojovníků, ples dětí i výstava zbraní
 
Plná zajímavých akcí pro všechny generace bude v příštích dnech Východní Morava.

Ve středu 15. března zve Knihovna Kroměřížska v Kroměříži na přednášku o Apiterapii, léčení včelími produkty. Přednášet budou od 16:30 Andrea Lenochová a Jaroslav Čarda.

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně zve ve středu na přednášku s tématem genealogie, začátek je v 17:00. Se zajímavým tématem zájemce seznámí David Valůšek ze Státního okresního archivu Zlín. Základní vstupné stojí 40 Kč.

Ve čtvrtek 16. března se uskuteční v zámku v Holešově třetí Večer bojovníků. Atraktivní program začne v 16:30 předzápasy, o hodinu později začnou hlavní souboje. Vstupné stojí na tribunu 190 Kč, na sezení 250 Kč.

Masarykova veřejná knihovna Vsetín pořádá ve čtvrtek přednášku Japonská kultura. Účastníci se dozvědí, jak se při návštěvě této země podívat, co jíst a jaké jsou zde zvyky. Začátek je v 18:00.

V pátek 17. března a v sobotu 18. března se na Masarykově náměstí v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční Josefský jarmark. Po oba dny více než stovka prodejců nabídne tradiční jarmareční zboží jako kytice, květinové vazby, keramiku, svíčky, sýry, perníčky, masné výrobny, množství občerstvení a mnoho dalšího zboží, které neodmyslitelně k městskému jarmarku patří. Pro děti pak bude připraven stánek s tvůrčí dílničkou, která jim umožní si zdarma vyzkoušet některou rukodělnou tvořivou techniku a odnést si vlastní výrobek z jarmarku na památku.

V sobotu 18. března bude patřit víceúčelová hala v Kunovicích u Uherského Hradiště 16. plesu dětí. V 14:00 ho zahájí nejstarší děti polonézou, pro všechny děti bude připravena veselá show Maxparáda Jirky Hadaše, připraveno je vystoupení tanečního oboru ZUŠ a tanečního klubu Rokaso.

Zvonice na Soláni na Valašsku zahajuje 18. března autorskou výstavu obrazů Františka Květoně. Vernisáž bude v 15.30, výstava potrvá do 3. května t. r.
Bunkrclub ve Vsetíně zve v sobotu na Josefskou rockovou noc. Začne v 20:00 a hrát bude skupina Contraakce.

Až do 26. března je možné navštívit v zámku v Uherském Ostrohu výstavu zbraní, zbroje a kostýmů. Kdo se na ni vydá třeba v neděli 19. března, bude otevřeno od 13:00 do 17:00. Vstupné stojí 20 Kč.

Nabídku dalších akcí naleznete na http://www.vychodni-morava.cz/

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
13.03.2017 (Pondělí) 19.03.2017 (Neděle)