Cross club
01.12.2017 - 01.01.2018 Praha
Nenechte si ujít bohatý prosincový program Cross Clubu.01.12. pat DRUMSTATION (Serum (UK), Bladerunner (UK), Inja MC (UK), Mikkim, Telka & Mad4ce, Membrain, Next:Gen DJs, Infract) UK FUNKY BASSLINE GARAGE STAGE (Majora (UK), Dryman & Denoir, Basslinebude!, Mr Be, Sali, Dann)02.12. sob VOLNEJ PRŮBĚH CROSSEM (ASC Live (USA), Touchwood, AhZ, Rade, Stanzim, Nitrous) SHOTGUN FESTIVAL STAGE…
Adresa a kontaktní informace
Nenechte si ujít bohatý prosincový program Cross Clubu.
01.12. pat DRUMSTATION (Serum (UK), Bladerunner (UK), Inja MC (UK), Mikkim, Telka & Mad4ce, Membrain,
Next:Gen DJs, Infract)
UK FUNKY BASSLINE GARAGE STAGE (Majora (UK), Dryman & Denoir, Basslinebude!, Mr Be, Sali, Dann)
02.12. sob VOLNEJ PRŮBĚH CROSSEM (ASC Live (USA), Touchwood, AhZ, Rade, Stanzim, Nitrous)
SHOTGUN FESTIVAL STAGE (Neele (DE), Mooris, Moreti)
03.12. ned KŘEST KNIHY (Mezi dvěma Kimy - Na studiích v KLDR + přednáška)
TROPICO NIGHT (I-Wet, Jayah)
04.12. pon LOS TEKKENOS (film Roots in Ego, Dadosh, Mejra NSK, Conspira, VJ 113kw)
DNB STAGE (Kan Jacca, Merak, Shifty)
05.12. ute HC NIGHT (Slander (IT), Hawser (NL), Howl)
TECHNO AFTERPARTY 00:00 (Thormann (AT), Ferdinand Schwarz (AT), Reverend Octagon)
DNB FIRE (Gosh (HU), Baromar (NL), Beesu, Higround, Roop)
UFOSS (19:00 Radikální odbory IWW)
06.12. str ELEKTRO GUZZI (Elektro Guzzi (AT), Chaostrail live! (ARG), Reduzida & Dänzel (DE), Melissa Francis (DE),
Insect Elektrika)
NORMAL (Pain, Tubs, Asap, Jarda, Kletis, Markee Ledge (UK), Dubstep Meditations (LTU), Evil Boy,
Mosqa, Elia, Casablanka, VJ Duck The Mainstream)
S EXPEDICÍ DO KAVÁRNY (Marek Jelínek na koloběžce)
07.12. ctv NA SCÉNU (The Oxx, PsychoCandy a hosté)
ČTVRTEČNÍ BEJS (Snookey, Cybi a hosté)
S EXPEDICÍ DO KAVÁRNY (Island – Horyinfo.cz)
08.12. pat HOOFBEATS (Teddy Killerz (RU), Emx (AT), Symplex, Holotrope, Apokain, Shmidoo, Modetech,
The Concept, Spooniz, Mustaffa & Sheriff)
BASEMENT STAGE (Basement Stage (SK), Trilo, Mikro, LS3KE (SK), Meth (SK), Indesign)
09.12. sob KONNEKT (Loefah (UK), Harmless Youth, Silhouette, Franill)
ROOM 02 (Smack One a hosté)
10.12. ned HOUSE STAGE (
KLASIKA BEZ KVÁDRA (Kvarteto Pražského filmového orchestru)
11.12. pon LOS TEKKENOS (Asphalt-Pirates live, SuBuRbASs live, Keygen Kaotic, M4rty Epitom)
12.12. ute VÁNOČNÍ CAKTUS (Caktus Showband, Brass Avenue a electro swing hosté)
TUESDAY SESSION (TB, Roop, Dj Cherw, Rider, Hektor)
UFOSS (Úterní fórum Crossu)
13.12. str PSYTRANCE (Ondrej Psyla, Panda, Jonah Moses, Reborn, Mr.Gorby, Deco & Object by LyCrea)
ELECTRO MADNESS (Stephen Paul Tylor (CAN) & Schwarzprior a hosté)
14.12. ctv LOCO MADNESS (Projekt Parabelum, Loco Loco, Never Left Behind a host)
DUB TURBULENCE (Weeding Dub (FR) a hosté)
15.12. pat HAAS EFFECT (Veron Felicity aka Conforce (NL), Gustav Goodstuffm (NL), Exhausted Modern & Kosmos,
Sinnan, Nitrous)
2ND STAGE (Bbk (SK), Houschyar (GER), Damn)
16.12. sob LIQUID FLIGHTS (Spectrasoul (UK), Membrain, Rudeboy, Theya, Blofeld, Runky, True Bromance)
2ND STAGE (Dark0 (UK), Gsmtnstwrk, Sbstrd, Neoru, Kaa Glo)
17.12. ned FILASTINE & NOVA (Filastine & Nova, Bassline bude!)
DIVADLO PRO DĚTI (14:30 Divadlo pro děti v Crossu: Vánoce pana Sovy)
18.12. pon LOS TEKKENOS (Nout Heretik (FR), Suburbass live (FR/CZ), DJ Lozyam (FR), Dj Mabrook (PSKT, FR),
Luxor DJs)
DNB STAGE (Philip TBC a hosté)
19.12. ute LIVE JAM SESSION (Jam band & Oliver Lowe a hosté)
CROSS SLAM (19:30 Best of New Generation), TECHNO AFTERPARTY (Skliba, Zí, Denny Krygr)
20.12. str SHOEGAZE - INDIE ROCK NIGHT (Div I Ded a hosté)
PSYTRANCE (Tercius, Lolla, Ondřej Psyla a Eddie EvilTwin)
21.12. ctv PUNK NIGHT (Až Naprší a Uschne, Driák a host)
DRUM & BOUNCE (Drumbassterds crew)
22.12. pat NO MERCY (Thrasher (NL), Eye-D (NL), Counterstrike (UK / JAR), Shmidoo, DJ Hanzall, Nasai, Ishimura,
Visuals by Joëlle)
TECHNO (Somniac One, Frank Nitzinsky, Thrasher, Robert E Krause,Tensile, Skritek and Dr Smeghead)
23.12. sob UNIVERSAL SWING BROTHERS (Dj Friky& Dj Gadjo.cz, Universal Swing Brothers,
Angry Clowns, Tribo Fuego a hosté)
24.12. ned JEZITEKK (TmHTranzit, Bushman, Suburbass, Hungry Beats, Dr Looney)
CHUŤ ŽÍT HOUSE STAGE (Telly Savalas, Smeghouse, Josef Sedloň)
25.12. pon Move Your Body 30 (Mejra & Ježíš NSK, Sherpa. Pýtý, Šťáva a hosté)
DNB & ELECTRO (DJ Rich, Rascall, Šmela, Kubee)
26.12. ute ZOMBIE SYNDICATE (Kariotek (SK), Mouzl, Corborat, Qiist, Dubsquad, Embass, N:Snitch, Anode)
DUŽINA IN DISCO HOUSE (Disco Very, PJ & guests)
27.12. str WINTER MEANDR (Chors live (SK), PH (HUN), Casper, Ejczka, Dj Ondrej Psyla)
TECHNO HOUSE (Citty live, Scannt, Cejn)
28.12. ctv CROSS SKA (Roy Ellis aka Mr. Symarip, The Chancers, Dreadskin Kick Box (DE) a hosté)
VOLUME PLUS INVITES (Volume Plus a host)
29.12. pat BASEMENT (Mo Vibez (AT), Trggrd, Gory Ruffian, Jesse (BE))
MUTATIONS (LNS (CAN), Kobermann (AUT), dMIT.RY & Edsky)
30.12. sob NEVEREŠ (Dr.Kary, MessenJah, Mr Cocoman, Vůdůkrů a hosté)
DUBSTEBLOG (
31.12. ned IMPERIALISTIC SILVESTR NIGHT – NYE 2017 / 2018 (DNB: Dj Pixie, Rido, Volume Plus, Skacko, Houbass,
Feela, Lifesize MC, Fallen Gemini, DJ Blofeld, Runky, Kam CZa & Dj Eska, Annita & Kan-Jacca,
Mustaffa & Sheriff, Dj Mersi)
TECHNO HOUSE STAGE (dMIT.RY, Dash & Kina, Silhouette, Yacube, Akira, Filip Foreigner aka Philip TBC,
Gory Ruffian, Sundayz DJs)
SOULFUL & NUDISCO TENT (Sta, Ultrafino, Ahz, Mikkim, Telka & Dr Smeghead)
DUBSTEP & UK FUNKY STAGE (Dubsteblog DJs, Alyaz & Tubs, Denoir & Dryman, Feelin Acid Showcase)
01.01. pon LOS TEKKENOS (NSK a hosté)
Těšíme se na vás!
Líbí se vám tento článek a rádi byste, aby se v rubrice Kalendář akcí zobrazoval mezi prvními?
Pošlete SMS zprávu ve tvaru ATLASCESKA 109360 na telefonní číslo 9033350 a článek tak nikdo nepřehlédne!
Cena SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: redakce@atlasceska.cz
Další akce v okolí
Velikonoční pondělí ve Folklore gar…
29.03.2024 - 01.04.2024
Praha
Velikonoční pondělí ve Folklore garden bude ve znamení folkloru a speciálního velikonočního menu. Návštěvníci se mohou…
Matěj Boček / Výstup z rezidence 20…
04.04.2024 - 04.04.2024
Praha
Pragovka Gallery pořádá 4. dubna od 18 hodin prezentaci výstupu z rezidence umělce Matěje Bočka.
Performance František Dvořák & Jiří…
04.04.2024 - 04.04.2024
Pragovka Gallery
Pragovka Gallery vás 4. dubna od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální skupinové výstavě Heuristický…
Comic-Con Prague 2024
05.04.2024 - 07.04.2024
Praha
Legendární událost Comic-Con popáté v Praze! Nejslavnější popkulturní festival se zaměřuje na filmy a seriály, hry,…