Cross club
01.10.2017 - 31.10.2017 Praha
Nenechte si ujít bohatý říjnový program Cross Clubu.Čeká na vás:01.10. ned REGGAENERACE (General Kryshpeen & Oneheartman)02.10. pon LOS TEKKENOS (Suburbass a hosté) 19:00 UFOSS (film Czechtekk)03.10. ute HIP HOP (Afu-Ra (USA), Szkrat, Zverina, DJ Bica + MC Louis de Fumés, DJ Taktik) DNB STAGE (Mouzl a hosté) UFOSS (USA I. – Otrokářství)04.10. str ZOMBIE SYNDICATE (Volume Plus, Houbass b2b…
Adresa a kontaktní informace
Nenechte si ujít bohatý říjnový program Cross Clubu.
Čeká na vás:
01.10. ned REGGAENERACE (General Kryshpeen & Oneheartman)
02.10. pon LOS TEKKENOS (Suburbass a hosté)
19:00 UFOSS (film Czechtekk)
03.10. ute HIP HOP (Afu-Ra (USA), Szkrat, Zverina, DJ Bica + MC Louis de Fumés, DJ Taktik)
DNB STAGE (Mouzl a hosté)
UFOSS (USA I. – Otrokářství)
04.10. str ZOMBIE SYNDICATE (Volume Plus, Houbass b2b Furious Freaks, Vircz, Corborat, Spill, Dubsquad,
Dj N:Snitch)
AUSFAHRT 22:00 (Smash TV (DE), Ark)
CROSS SLAM 19:00 (slam - nová generace vol. 5)
05.10. ctv PUNK NIGHT (Do Řady, Urgent Fury (DE), Až Naprší a Uschne, Flaška Visocini)
FUNKD UP (Sample Junkie (UK), Detrivore (UK), Dryman, Denoir, Z-Kat)
DIVADLO NA PŮDĚ (20:00 Artists Crossings #0)
06.10. pat HOOF BEATS (Erb n Dub (UK), Rido, Qo & ComputerArtist, Symplex, Apokain, Joshu4, Mustaffa & Sheriff)
DARKSIDE STAGE (Cod3x (RU), Saym, Adepth, Vircz, Cherw, Tony Terra)
07.10. sob POSSITIVA (S.A.M. (FR), A:lex, Eddie Mur, Yacube, Visuals: Ck Wa)
MUTATIONS STAGE (Willis Anne (DE), Benoit B, dMIT.RY)
08.10. ned ELECTROSWING MADNESS (Universal Swing Brothers)
09.10. pon LOS TEKKENOS (Neika (SPA), Gamm (ITA), Cris3r (SWE), Freaky Tekno Boyz (ITA), Dr LoOney, Mikkim,
Tanukichi)
2ND ELECTRO BASS HOUSE STAGE (ArabStray (FR), Christian Cannone aka Cris3r)
10.10. ute DUB TURBULENCE (Shakk-Attack, Tribuman (FR), Dub Colectiv crew)
DRUM & BOUNCE (Volume Plus, Skáčko, Feela, Houbass and guests)
UFOSS (Úterní fórum Crossu)
11.10. str PSYCHOBILLY NIGHT (Green Monster, The Beautifuls a hosté)
PSYTRANCE STAGE (Independent Theory)
12.10. ctv JUMP UP STAGE (Next:Gen crew a hosté)
TROPICO (Chong X, Mad4ce, Don Pedropoulos)
13.10. pat ELECTROSWING vs. DNB (Kiwistar (FR), Philip TBC, James Wing, Chia, Antonio akordeon (IT))
DEEP BEAT AVANTGARDE (Glenn Astro (DE), Diome&Myclick, Ultrafino, Sta)
14.10. sob REM PHASE (Korridor live (SWE), Citty live, Dash hybrid live/dj set, Chnl)
2ND STAGE (Terry Whyte (UK), Audiot & Sepap)
DIVADLO NA PŮDĚ (20:00 Zpatra - international improv festival (warm-up))
15.10. ned FOOD NOT BOMBS (Benefice)
NA SCÉNU (Bikini Beach (DE), Madhouse Express a host)
DIVADLO NA PŮDĚ (20:00 - IDIOM festival nové polské choreografie)
16.10. pon LOS TEKKENOS (Shirin live (AT), Ke Ton live (AT) , Ghandi, Space-k live, Quest23, Becker,
Bicman, Vj Ondrej Cistin)
17.10. ute LIVE JAM SESSION (Oliver Lowe a hosté)
FEELA´S B-DAY BASH (5th Element, Aspire, Cybi, Crank, Deltaphoenix, Dlex, Doczista, Feela,
Frostbite, Houbass, Kan-Jacca, Lifesize MC, Maart, Maltixx, Mellifera, P.dr, R-Flyer, Speedy, Spill, Taby,
Volume Plus, Lukey.cz, Marext, Tokátko, Yankowix)
DIVADLO NA PŮDĚ (20:00 Inkubátor č. 2 (DAMU+JAMU))
UFOSS (Úterní fórum Crossu)
18.10. str SKAPUNK NIGHT ( (A) a hosté)
PSYTRANCE (Ondrej Psyla, Eddie Evil Twin, Beyond Infinity)
DIVADLO NA PŮDĚ (20:00 Performalita: Tělo moje - inscenované scénické čtení)
19.10. ctv FETISH WEEKEND ENTREÉ (fetishweekend.cz, přednášky, workshopy)
BASH FI DASH (Dan I meets Benji Revelation, Satiwa, Jayah, Dasha Fyah)
20.10. pat DRUMSTATION (Mark Systém (UK), Two Pixels Above live, Dubtrax, Six Beat Under, Shft & Fallen
Gemini, Runky, Theya, Annita)
GOOD VIBES (Marbod (DE), Rhytch Live (DE), Johannes Klingebiel (DE), AhZ & ST. Jakob)
21.10 sob URBAN LEGENDS (James Harcourt (UK), Hrtl live, U-Prag live, Linus Pauling (DE), Tom Holc live,
Dj Slater & Urban Legends, Schwa, Josef Sedlon, Biodan vs Tazz, Pier Urban)
22.10. ned FETISH WEEKEND AFTERPARTY (fetishweekend.cz music)
KLASIKA BEZ KVÁDRA (20:00 kvarteto pražského filmového orchestru)
DIVADLO NA PŮDĚ 20:00 IDIOM festival nové polské choreografie)
23.10. pon LOS TEKKENOS (NSK a hosté)
24.10. ute DNB FIRE (Cherw, Tony Terra, Tensyy, Fourseason)
TROPICO (I-Wet, Selector Boldrik)
UFOSS (Chceš se mnou číst)
25.10. str TOPPER HARLEY NIGHT (Guitar Gangsters (UK), Time Shifters a host)
PSYTRANCE (
26.10. ctv EOW WARM UP (Rest, Urban Robot, K.T. Gorique (SWI), Baxter Wordsworth, DJs: Back, Ba2s)
VOLUME PLUS INVITES (Volume Plus, Mersi)
27.10. pat HALLOWEEN (Billy the Kid, Deathtrap (NL), Hopes, Grosswell, Howl, Landless (SK), Chasing Christy,
Legend of the Submarine (SK), Symbiossis (SK), Fall from Everest, Severals, Bitwet, The Avenues,
Cigarette Syndrome, Dildo Boyz, B-Complex (SK), Livity, Inhalers, Chewbacca, Call911, Djane Aisling)
28.10. sob SNDNB HORROR EDITION (Akov (UK), Bobby (FR), Volume Plus, TomSMall, Keja, TomSMall, PmdR,
Krowak, Dexide)
2ND STAGE (Koogi, Sayko, M4y4, Hrr.nec, El waca, Kan Jacca)
29.10. ned MIGHTY CROSS SOUNDS (Wisecräcker & Discoballs a host)
30.10. pon LOS TEKKENOS (Domie, Nick Ita, Nastt)
BREAKS ELECTRO (Drabus, Faith in sound)
31.10. ute DARK TRIP (Citty & Aeldryn live, Skliba, Zi, Efectiv, Adelia, Dash, Reznyk, Denny Krygr, Chnl, VJ: Kvasnik)
UFOSS (Úterní fórum Crossu)
01.11. str DEADLY FEST (Oblivion (PL), Astarot (PL), Stercore (SK), Lupara: The Widowmaker, Pikodeath,
Horrible Creatures, Lil Vilit)
DUB STAGE (Victor Rise (BRA) a hosté)
Těšíme se na vás!
Líbí se vám tento článek a rádi byste, aby se v rubrice Kalendář akcí zobrazoval mezi prvními?
Pošlete SMS zprávu ve tvaru ATLASCESKA 108021 na telefonní číslo 9033350 a článek tak nikdo nepřehlédne!
Cena SMS zprávy je 50 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz. Kontakt na provozovatele: redakce@atlasceska.cz
Další akce v okolí
Herní hudba v Rudolfinu: GAMES s Fi…
27.04.2024 - 27.04.2024
Dvořákova síň
Čtvrté pokračování koncertu herní hudby GAMES (27. 4.) přinese jak hudbu z hitů českého videoherního průmyslu Mafia a…
Přivítejte jaro tancem a hudbou: An…
28.04.2024 - 28.04.2024
Thurn-Taxisův palác
Neděle 28. dubna bude na pražské Anglo-American University (AAU) patřit hudbě. Studenti tu pořádají další ročník dne…
Přivítejte na Pražském hradě máj sk…
01.05.2024 - 01.05.2024
Svatováclavská vinice v…
První máj, příjemná atmosféra, dechberoucí výhled na celou Prahu a…? Samozřejmě sklenička moravského nebo českého…
Rychlovka na Karlově mostě a bojovk…
08.05.2024 - 08.05.2024
Karlův most
Zábavná akce pro rodiče a školní děti - o Praze hravou formou. Zlaťáky a drahokamy v průběhu celé trasy. První soutěžní…