Setkání s Balakhilya dasem - světově známým učitelem jógy a meditace

To se týká i Tebe! Reinkarnace zajímá lidstvo již od nepaměti.

Tato přednáška Ti dá úplné pochopení tohoto tématu. Program: přednáška (v angličtině s českým překladem), praktická výuka meditace, otázky a odpovědi, možnost zakoupení publikací a CD, malé pohoštění.

Pořádá: Centrum meditace a relaxace Mantra o.s.

https://www.facebook.com/events/329059567595033

Kdo se reinkarnuje? Dle jakých zákonů se reinkarnace řídí? Co je to karma?  

I když jsou fakta o převtělování duše všeobecně přijímána, je jen velmi málo informačních zdrojů, které by jasným a srozumitelným způsobem tento proces objasňovaly. Ačkoliv je téma reinkarnace hluboké a obtížné, je možné jej podat tak, abychom mu mohli snadno porozumět. Vyčerpávající objasnění tohoto procesu i pravidel, jakými se reinkarnace řídí, získáte během přednášky zkušeného učitele jógy a meditace - odborníka v této oblasti - Balakhilya dase. Setkání bude rovněž příležitostí k vyzkoušení jednoduchých technik meditace s mantrou.  Budete mít také možnost položit Balakhilya dasovi své otázky.

O přednášejícím: Balakhilya das je světově uznávaným učitelem jógy a meditace. Již více než 40 let cestuje po celém světě, vede semináře, přednášky i individuální setkání, na kterých inspiruje doslova statisíce lidí, aby začali svou meditační praxi. Vědomosti a učení, které předává, jsou aplikovatelné pro každou kulturu a společenství. Obsahují nadčasové hodnoty, jež pomáhají lidem k dosažení harmonie a vyrovnanosti v jejich životech.  Web: http://balakhilya.com

Konání akce

od do  
08.02.2018 (Čtvrtek) 08.02.2018 (Čtvrtek) 18:00