Ples města zve na hvězdné hosty i zajímavý program

Město Znojmo a Znojemská Beseda zvou v sobotu 21. ledna 2017 na tradiční Ples města Znojma do společenského centra Dukla. Vstup pro jeho návštěvníky bude otevřen od 19:00 hodin. 

Tentokrát se můžete těšit na Moniku Absolonovou a Lukáše Hejlíka, kteří se představí v roli moderátorů, Cimbálovou muziku Denár, která vám bude hrát při vašem příchodu k vychutnání si welcome drinku a v průběhu plesu pak na kapely Party Leaders a slovenský Elán Tribute.

O předtančení a slavnostní zahájení plesu se postará Taneční škola Single. Chybět nebude oblíbený fotokoutek, pobaví vás zábavná a efektní mikromagie, mezi vystupujícími bude dokonce i znojemský biketrialista Marek Hlávka. Nepřijdete ani o soutěž o hodnotné ceny: každý s platnou vstupenkou si bude moci při vstupu zakoupit 1 slosovatelný kupon v hodnotě 50 Kč.

Vstupenky

seženete už nyní v Turistickém informačním centru v Obrokové ulici nebo na www.vstupenkyznojmo.cz, cena je 300 korun a je v ní zahrnuty vstup a welcome drink, občerstvení je pak možné zakoupit na místě.

 

Těšíme na vás!

Konání akce

od do  
21.1.2017 (Sobota) 21.1.2017 (Sobota) 19:00