Nenechte si ujít NOVOROČNÍ SAUNOVÉ CEREMONIÁLY V AQUACENTRU ŠUTKA.

S novým rokem přicházejí i nová předsevzetí. Přijďte do Aquacentra Šutka a namísto trápení se v posilovnách a fitnesscentrech dopřejte svému tělu klid, pohodu a zasloužený relax. Opět i v tomto roce 2017 pro Vás máme připraveny blahodárné saunové ceremoniály. Ve čtvrtek 12. 1. 2017 prohřejte své tělo a zažijte zábavný relax v rámci novoročních saunových ceremoniálů. Zážitkové saunové ceremoniály můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00h. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Přivítejme nový rok pohodou a příjemným odpočinkem. Ve čtvrtek 12. 1. 2017 má pro Vás Aquacentrum Šutka připraveny relaxační saunové ceremoniály, které dají odpočinout Vašemu tělu i duši. Přijďte nabrat tolik potřebnou energii do nového roku 2017. Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalším procedurám Vám představí novou dimenzi saunování.  Budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Bob Marley, Východní vítr, Italský polibek, Andělská říše a další. V 16:00, 17:00 a 19:00 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu. Dá jim k tomu příležitost soutěž Windstorm Master -  soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. V páře se nechat hýčkat beauty procedurou s využitím solného, chladivého eukalyptového peelingu a nově také novoročního peelingu pro rok 2017.

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show.

Zážitkovému saunování bude v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní bude funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Veškeré bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách 

http://www.sutka.eu/

nebo na

https://www.facebook.com/AquacentrumSutka

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
12.1.2017 (Čtvrtek) 12.1.2017 (Čtvrtek)