Nenechte si ujít Slavnosti pivovaru Ostravar 2018.

Klus, Lenny, Kapitán Demo, Monkey Business, Škwor, Horkýže Slíže

Organizátoři Slavností pivovaru Ostravar odtajnili hlavní taháky letošních Slavností pivovaru Ostravar. Osmnáctý ročník Slavností nabídne bláznivě pestré hu-dební menu, které zcela jistě zapadá do konceptu pivovaru s názvem Nás nezkrotíte. Vzhledem k očekávanému velkému zájmu fanoušků začíná Ostravar s předprodejem již 20. února.

Slavnosti pivovaru Ostravar proběhnou v areálu ostravského pivovaru v pátek 22. a v sobotu 23. červ-na. “Pro naše fanoušky jsme se snažili tentokrát připravit velmi pestré hudební menu,” říká Jan Vošta z organizačního týmu Slavností. “Představte si na jedné straně Tomáše Kluse nebo Lenny a na druhé straně ostré kapely typu Škwor nebo Krucipüsk. A vedle obou těchto hudebních stylů někoho jako je Kapitán Demo, který si dělá legraci ze všeho a ze všech,“ říká Jan Vošta.

Pátek se podle Vošty opět ponese v rockovějším duchu a sobota bude více pohodová. Organizátoři počítají, že v průběhu pátku a soboty vystoupí na čtyřech hudebních scénách v areálu pivovaru celkem 14 kapel včetně řady místních formací. Časový harmonogram ještě není zcela přesně dán, ale jasno je již v tom, kdo obstará finále obou večerů. “Chtěli jsme, aby ve finále každý den vystoupily úplně nové kapely. V pátek to tak bude rockový ŠKWOR a v sobotu skvělí baviči z Monkey Business,” uvedl Vošta.

Organizátoři zároveň se zveřejněním kapel spouští předprodej vstupenek na internetu.

Vstupenky

je možno koupit buď přímo na webu ostravského pivovaru, nebo na portálu GoOut.

V první vlně, tj.do 25.března si budou moci zájemci o lístky pořídit vstupenku za nejnižší možnou cenu. To je 150 Kč na den nebo za 250 Kč na oba dva dny. V ceně vstupenky bude pro všechny starší 18 let opět ochutnávka jednoho ze skvělých piv ostravského pivovaru.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
22.06.2018 (Pátek) 22.06.2018 (Pátek)
23.06.2018 (Sobota) 23.06.2018 (Sobota)