Snowboarding si v našich krajích získává stále větší oblibu a co do počtu vyznavačů se mílovými kroky přibližuje zastáncům klasického sjezdového lyžování. Jednou z nejvýraznějších akcí podporujících tento fakt je oblíbený „Snow Jam“, konající se v polovině března v horském středisku Špindlerův Mlýn.

Snow Jam - vrcholný snowboarding

Každoročně se sem sjíždějí ti nejlepší snowboardoví jezdci, aby natěšeným divákům předvedli úchvatné kousky z jejich mistrovského umění. Veškeré dění tradičně odstartuje tréninkem ve slopestylové trati, která se skládá z halfpipe (U-rampa), railové překážky a big airu (velkém skoku). Ve volných chvílích mezi jednotlivými závody si můžete zdarma vyzkoušet modely nejlepších snowboardů současnosti.

Ve Snickers/Nutcase zóně na Vás pak čeká převážně sladké občerstvení a několik zábavných soutěží. RedBull bar pak zajisté uhasí i tu nejsilnější žízeň. Snowjam však není jen o pozoruhodných sportovních výkonech, pořadatelé sázejí i na kvalitní hudební program. Na venkovní stage zavítají jako již tradičně oblíbení Sunshine a další kapely. Vrcholem hudebního programu pak bude večerní afterpartie, na které vystoupí několik hudebních kapel a svižných DJ´s. Zkrátka – Snow Jam je přehlídkou fantastických sportovních výkonů, kvalitní moderní hudby a především lákavé zábavy v prostředí zasněžených krkonošských hor.

 Snow Jam - rok 2016

Těšíme se na vás ve dnech 21. - 26. 3. 2017.

 

 

 

 

 

 

 

Konání akce

od do  
21.03.2017 (Úterý) 26.03.2017 (Neděle)