Opět Vás srdečně všechny zveme do kurzu základů kreslení.

Začínáme 11. ledna!

Kurz je určen pro začátečníky. V kurzu se společně během 15ti lekcí naučíme pracovat s médii jako je tužka, uhel, pastelka a barevné křídy.
Zaměříme se i na jejich kombinování, zda a jak je to možné. Vyzkoušíme si různé materiály, na které lze kreslit. Naučíme se základy perspektivy, kompozice a vyzkoušíme si také kreslení portrétu podle živého modelu.

Komu je kurz určen?

Všem, kteří si chtějí vyzkoušet kresbu, nebo zdokonalovat své dovednosti v této disciplíně, odreagovat se, odpočinout si od každodenních povinností, získat nové znalosti a není jim méně než 16 let.

Základní informace o kurzu a cenách:

kurz zahrnuje 15 lekcí po 2 hodinách. Bude probíhat každou středu od 17 do 19 hodin. Začínáme 11. ledna 2017 a poslední lekce bude 19. dubna 2017 .  Cena za 15 lekcí je 2900 Kč. 

Pokud by jste si přáli platit jednotlivé lekce, cena je 250 Kč za 1 dvouhodinovou lekci, je to možné pouze pokud bude volné místo a po předchozí telefonické domluvě.

V ceně jsou zahrnuty tužky a guma na začátek kresby tužkou, papíry po celou dobu kurzu, uhel a základní sada 4 ks pastelek. Ostatní pomůcky (další barvy pastelek a křídy) již v ceně zahrnuty nejsou a každý účastník si je obstará sám.

Počet účastníků v kurzu je 8.

Díky malé skupince se můžeme každému maximálně věnovat a přizpůsobit výuku jeho potřebám.

Konání akce

od do  
11.01.2017 (Středa) 11.01.2017 (Středa)