Benefiční představení pro Matyáška.

Ve čtvrtek 19. dubna 2018 se koná od 19:00 hodin v Divadle U Kapličky benefiční představení hudební komedie Světáci.

Benefici uvádí Divadelní spolek J. K. Tyl České Budějovice ve prospěch Matyáše Malého. Matyášek se narodil se vzácným onemocněním s názvem Arginin jantarová acidurie, jedná se o dědičnou poruchu cyklu močoviny. Rodičům Matyáše předají zástupci divadelního spolku obnos ve výši 10.000,- Kč.
Rodiče malého Matyáše založili nadační spolek Matyáš. Nadační spolek Matyáš byl založen za účelem podporovat rodiny s dětmi se vzácnými onemocněními, primárně pak s metabolickými. Dále si spolek klade za cíl podporovat pracoviště metabolické jednotky kliniky dětského a dorostového lékařství 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Více na www.spolekmatyas.cz

Divadelní spolek J.K.Tyl České Budějovice tímto děkuje i Jihočeské krajské organizaci Pionýra, která provozuje divadelní sál Divadla U Kapličky za vstřícnost, díky které je možno předat finanční obnos rodičům Matyáše Malého.
Představení začíná v 19:00 hodin. Jménem Matyáška a našeho divadelního spolku všechny srdečně zveme do prostředí Diplomat Grillu, fasádnické maringotky a bytu paní Trčkové.

Divadelní spolek J.K.Tyl České Budějovice
Divadlo U Kapličky Husova třída 45, České Budějovice

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
19.04.2018 (Čtvrtek) 19.04.2018 (Čtvrtek) 19:00