Pokud jste si otevřeli právě tuto kapitolu našeho komplexního průvodce po kulturním a společenském dění v České republice, patříte buď mezi veleznalé hudební fajnšmekry či se rádi dozvídáte podrobnosti o událostech s velmi neobvyklými názvy. Ať tak či tak, rozhodně jste neudělali chybu. Rádi bychom Vás totiž pozvali na další ročník třemošenského hudebního festivalu „Třem-fest“, konajícího se vždy ve druhé polovině měsíce května ve sportovním areálu V Luhu v Třemošné u Plzně.

Na co se můžete těšit

Open air hudební festivaly patří celkově k nejnavštěvovanějším kulturních akcím letních měsíců a ten konající se v malebné západočeské obci není výjimkou. Již tradičně si sem zvykli zajíždět zvláště vyznavači tvrdších hudebních rytmů a stylů, pro které je festival konající se od roku 2002 doslova kultovní záležitostí. V minulosti se stovkám fanoušků představili například Red Hot Chili Peppers revival Michala Pavlíčka jr., skupina Tleskač, Status Praesents či Sunset Strip.

Pokud Vám tato jména skupin takřka nic neříkají, je právě čas tuto neznalost napravit a přijet si do Třemošné pořádně si užít hudbou našlapaný rozjezd festivalové sezóny, kterému nechybí kvalitní organizace, hudební rozmanitost a vstřícná a pohodová atmosféra.

Třem-fest 2018

Program

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
19.05.2018 (Sobota) 19.05.2018 (Sobota)