MINT: Brno Fashion Market

Největší nákupní událost lokální módy, designu a dalších originálních dárků, proběhne o adventním víkendu 17. a 18. 12. v působivém prostoru Mosilana Hub. Najdete tu více než 40 prodejců. MINT: Brno Fashion Market jsme sice uspořádali už na začátku měsíce, ale pro veliký zájem přidáváme ještě last minute edici. Jako vždy se při nákupu dobře najíte a můžete se pohupovat do rytmu DJs.

Vstup je zdarma a bez bariér.

Máme rádi i vaše psy, pokud budou mít oni rádi nás.

Proč Mosilana Hub

Lokalita, kterou jsme vybrali, stojí za to. Ocitnete se na půdě bývalé textilky, jejíž budovy byly stavěny mezi lety 1900 a 1945. Vznikala tu pánská móda, vlněné nebo plyšové zboží. Část budov sloužila před více než sto lety jako barvírna a tkalcovna.

Dnešní areál vznikl spojením čtyř továren po r. 1945. Čistý otevřený prostor s takovou historií pro nás byl tedy jasnou volbou. Market proběhne ve čtvrtém patře. Výtahem se do něj v pohodě dostanou maminky s kočárky i vozíčkáři. A jestli vám to nestačí, tak tam na vás k tomu všemu čeká krásný a nezvyklý výhled na Brno.

Dobré jídlo i design

Na MINTu najdete čerstvé těstoviny Na italské farmě nebo domácí sirupy a marmelády Vanda. Mezi designérskými stánky si vyberou ti, kdo nosí kapuci a rapují na koncertech i v tramvaji (streetová móda 420 Apparel), milovnice ostře sledovaných sukní (Akari) i vyznavači minimalismu (šperky Industry Jewels). Kompletní seznam prodejců najdete zde.

Co je vůbec MINT

Fashion markety děláme už deset let a pořád nás to stejně baví. Zákazníci si u nás našli své oblíbené značky, designéři na našich trzích dlouhodobě sledují poptávku, jsou v kontaktu se svými zákazníky a díky pravidelností eventů jsou  motivováni vymýšlet stále nové kolekce. Od letošního podzimu tak vycházíme ze stínu a abyste si nás už s nikým nespletli, ohlašujeme nové jméno: MINT.

Za čím vším stojíme?

Už dvacetkrát jsme pro vás uspořádali Factory Fashion Market v Brně a šestnáckrát Prague Fashion Market. K tomu se podílíme na organizaci akcí jako Zažít město jinak, Živá ulice nebo Rock for Churchill.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
17.12.2016 (Sobota) 18.12.2016 (Neděle)