Dovolujeme si pozvat všechny milovníky dobrého vína na tradiční výstavu českých a moravských vín s mezinárodní účastí "Vinařské Litoměřice", konanou již několikátým rokem během prvních jarních dubnových týdnů. V Čechách bychom těžko hledali více takto významných vinných výstav a i proto si Vinařské Litoměřice zajisté zaslouží Vaší pozornost.

Na co se můžete těšit

Během dvoudenního programu se samozřejmě můžete těšit na slavnostní zahájení celé akce, řízené degustace probíhající po celou dobu trvání tohoto svátku vína, předání zlatých a stříbrných medailí těm nejlepším vzorkům, společenský večer na gotickém litoměřickém hradě, doprovodný program v podobě přednášek a seminářů či představení gastronomických lahůdek pojících se s chutí těch nejlepších vín.

To vše v malebných prostorech hotelu Koliba, kde má svou základnu i hlavní pořadatel, kterým je Ortopedické centrum z Ústí nad Labem. Návštěvníky bychom ještě rádi upozornili, že v ceně několikasetkorunového vstupného je zahrnuta i degustační sklenička a většinou pět degustačních žetonů. Přijeďte si i Vy prohlédnout malebné město Litoměřice a oddejte se zde lahodné chuti těch nejlepších vinných vzorků z našich i zahraničních vinic.  

Vinařské Litoměřice 2017

Těšíme se na vás ve dnech 21 - 22. 4. 2017.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
21.4.2017 (Pátek) 21.4.2017 (Pátek)
22.4.2017 (Sobota) 22.4.2017 (Sobota)