Francouzský hudební producent Voiski na party Tetris v Hale36

Jedna z nejvýraznějších pražských klubových a warehouse akcí Tetris připraví 20. dubna v prostoru 36 Underground další ze svých večerů. Hostem bude francouzský producent Voiski, který představí svůj analogový live set na pomezí acid a detroit house. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji GoOut za 350 Kč.

Voiski, vlastním jménem Luc Kheramand, je nekonvenční umělec francouzsko-nizozemské elektronické scény, v současnosti spojovaný převážně s festivalem a labelem Dekmantel. V širokém žánrovém spektru své tvorby vyčnívá především důsledností v nekonečně se opakujících smyčkách vycházejících z klasického detroitského houseu a techna. Hlavní charakteristikou jeho zvuku jsou hypnotické vrstvy, které Kheramand dostává až na pomezí psychedelie. V posledních několika letech razí v elektronické hudbě jedinečnou cestu směrem k futuristickým kompozicím s atmosférou 80's elektroniky. Kromě Dekmantelu jeho hudbu najdete u prestižních labelů, jako například Construct-Reform (Paříž), Delsin (Amsterdam), Wt Records či L.I.E.S. (New York). Introvertně působící producent, který se na pódiu mění v démona analogu a acidové estetiky, vystoupí na pražské party Tetris 20. dubna v holešovickém prostoru Underground 36.

Kolektiv Tetris, jehož jádro tvoří djs Barbora a tof, pozval na své pražské housové akce už mnoho výrazných českých i zahraničních interpretů jako například Wolfram, TRP, Imre Kiss či Waxtefacts label. Vedle Tetris crew zahraje PSJ - resident klubu Ankali, jeden z nejvýraznějších českých selektorů a člen brněnské crew Muah; a St. Daniel - zakladatel Carelabel Records a člověk stojící za vizuální identitou i směřováním značky Freshlabels.

Vstupenky

jsou k dostání v předprodeji GoOut za 350 Kč: bit.ly/TetrisVoiski

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1836371663039821/

Facebook: https://www.facebook.com/0tetris1/

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
20.04.2018 (Pátek) 20.04.2018 (Pátek)