Organizátoři Mezinárodního festivalu divadla a hudby Vyšehraní se každoročně v červnu snaží návštěvníkům přichystat co nejpestřejší přehlídku napříč žánry české a slovenské divadelní a hudební scény.

Vyšehraní - koncerty, divadlo, historický šerm, gastronomické akce

Okouzlující prostředí pražského Vyšehradu činí z festivalu významnou kulturní akci, která svým širokým zaměřením přiláká nejen ortodoxní příznivce divadla či hudby, ale i početné rodiny s dětmi různého věku, pro které je připraven bohatý doprovodný program. Kromě tradičních hudebních koncertů (obvyklými hosty jsou např.: Wabi Daněk, Bratři Ebenové, Ivan Mládek, Aneta Langerová) a divadelních představení (velkou oblibu si získalo dětské představení Dívčí válka od Kašparů z Mezihoří či slovenský soubor divadla Pod Kostolom) se během několikadenního festivalu můžete přijít podívat na výstavu fotografií, simulace šermířských soubojů středověku či si při příjemné procházce pochutnat na kvalitních gastronomických dobrotách, podávaných v přilehlé restauraci.

Zájemce o návštěvu upozorňujeme na nutnost objednání vstupenek s dostatečným předstihem, neboť stále větší obliba festivalu (v roce 2012 bude probíhat již 9. ročník) přiláká každoročně vyšší počet diváků. 

Vyšehraní 2018

Podrobný bohatý program

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

 

Konání akce

od do  
29.05.2018 (Úterý) 17.06.2018 (Neděle)