Úrodná oblast jižní Moravy je celosvětově proslulá pěstováním vinné révy, která dává zdejším vinařům inspiraci k výrobě těch nejchutnějších vín. Pokud si jejich nezaměnitelnou chuť chcete připomenout i Vy, vydejte se v polovině měsíce května do úžasného Lednicko-valtického areálu, kde na Vás čeká „Výstava vín“, představující soutěžní přehlídku těch nejúspěšnějších zdejších vinařů.

Co zde ochutnáte

Během dvoudenního zajímavého programu zde můžete ochutnávat desítky vzorků rozmanitých vín od těch nejkvalitnějších moravských vinařů. V kempu Apollo se tato výstava koná již několikátým rokem a o její oblibě svědčí stále vzrůstající počet návštěvníků. Odborná porota během dvou dnů vyzkouší veškeré přihlášené vzorky, ze kterých pak vybere oceňované vítěze.

Návštěvníci a amatérští degustátoři si celou akci mohou zpříjemnit poslechem regionální cimbálové muziky, kterou pak doplňuje i dostatek gastronomických lákadel vyzývajících k ochutnání. Budeme rádi, pokud náš příspěvek napomůže Vašemu rozhodování o účasti na této oblíbené akci, kterou bychom Vám rádi zpříjemnili nabídkou ubytování v blízkém okolí.

Výstava vín 2018

XI. Výstava vín Lednicko-valtického areálu 18. – 19.5.2018

Již tradičně po jedenácté proběhne v areálu kempu Apollo výstava vín místních vín a přilehlých obcích. Termín výstavy je pátek 18. května od 14 hod. a v sobotu 19. května od 10 hod. Slavnostní předávání cen vinařům proběhne jako každoročně v pátek 18 hod. za přítomnosti starostů obcí LVA.
Jste srdečně zváni.

Bližší informace na tel. čísle 601 509 909, info@atcapollo.cz.

 

Těšíme se na vás!

Konání akce

od do  
18.05.2018 (Pátek) 19.05.2018 (Sobota)