Vršovické divadlo MANA pod vedením Adama Halaše představí dne 16. září program Zažít město jinak, na který naváže festival open MANA. Akce se uskuteční jak před tak uvnitř divadla v Moskevské ulici.

Program bude skutečně pestrý. Představí se vám Talent drama studio, z.s., dále Divadlo Marky Míkové, hravé dílny pro děti nakladatelství Bylo nebylo. Hudební program zajišťuje kavárna Café v lese z nedaleké Krymské ulice. K jídlu budete moci ochutnat dobrůtky z Antonínova pekařství, vypít lahodnou kávu od Kofi-Kofi či vínko od Barriqády.

Program Zažít město jinak následovaný festivalem open MANA startuje novou divadelní sezonu, která nabídne každý rok tři premiéry, reprízy stávajících her či výstavy. V rámci festivalu se budou konat večerní i odpolední představení a doprovodný program ve foyer i venku na ulici – koncerty, projekce a výstavy.

Speciální akce jen v den konání: 10.00 - 17.00 - prodej vstupenek 1 + 1 na vybraná naše představení (Vršovice jsou zlatý, Temná je noc, Imaginárium H. Ch. Andersena, Miluji tě jak po smrti, REYNEK / SLOVA A OBRAZY Z PETRKOVA, Dvojí domov/ Z Čepa, Peklo, Médea, Úča musí pryč, Jméno, Poručík z Inishmoru, Mesiáš a další představení divadla VERZE).

Konání akce

od do  
16.09.2018 (Neděle) 17.09.2018 (Pondělí)